Clicking moves left
ثبت نام آگهی های استخدامی شرکت نیک اندیش کاملا رایگان است
آگهی های استخدامی که در دیگر سایت ها با نام شرکت مهندسی نیک اندیش اصفهان منتشر می شوند دارای اعتبار نیستند
Clicking moves right
عناوین ویژه سایت
پروژه ها

ساخت سایت موقت سازمان فاوا شهرداری اصفهان

  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان ( فاوا ) به دنبال احداث سایت ( Data Center ) موقت خود ، شرکت مهندسی نیک اندیش ، وابسته به شهرداری اصفهان ، را جهت مدیریت این پروژه و ساخت مرکز داده انتخاب نموده است. بر همین اساس شرکت مهندسی نیک ان
گالری تصاویر
پیوند همکاران
آمار سایت
اطلاعات در دسترس نیست
تازه ترین خبرها
با خدمات ما آشنا شوید
افتخارات شرکت ما
چه چیزی تولید می کنیم؟

ارائه مشاوره و خدمات مهندسی در زمینه طرح های ایمنی:


طراحی  نصب کلیه علائم و تجهیزات ترافیکی مانندچراغهای راهنمایی، علائم هشدار دهنده وبازدارنده  براساس نوع، چگونگی و مکان نصب با هدف افزایش سطح ایمنی تردد به واسطه طرحهای ایمنی لحاظ می گردد.  
ارائه مشاوره و خدمات مهندسی در زمینه طراحی تابلوها:

تابلوهای راهنمایی و رانندگی

تابلوهای راهنمای مسیر 

تابلوهای کارگاهی

تابلوهای راهنمایی و رانندگی:

 این تابلوها به منظور کنترل، هدایت ترافیک و افزایش ایمنی راه ها و کمک بهتر به رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد. توجه به این تابلو ها که نشانه های نمادین قوانین و مقررات عبور و مرور هستند الزامی است و این علائم به ما دستورالعمل رانندگی صحیح را نشان می دهند.

بر این اساس تابلوها از نظر شکل هندسی و کاربرد به سه دسته تقسیم می شوند:الف) تابلوهای حکم کننده و بازدارنده

ب) تابلوهای خطر یا هشدار دهنده

ج) تابلوهای اخباری – اطلاعاتی

تابلوهای راهنمای مسیر:

تابلوهای راهنمای مسیر نوعی علائم عمودی است که به منظور راهنمایی و هدایت صحیح رانندگان جهت رسیدن به مقصد در کلیه معابر شهری و برون شهری به ویژه بزرگراه ها، آزادراه ها وخیابان های شریانی به کار می رود که معمولا اطلاعات مربوط به مسیر، مکان ها، وسایل و امکانات مورد نیاز رانندگان را ارائه می دهد واکثر علائم آن به شکل مربع و مستطیل هستند، اما برخی از علائم جهت نما (پرچمی) دارای یک انتهای نوک تیز است. تابلوهای راهنمای مسیری که به صورت صحیح طراحی و نصب شده باشند، روانی و ایمنی تردد را به همراه دارند. ابعاد تابلوها نیز با توجه به محل نصب و متن مورد نظر و سرعت اتومبیل ها با ارتفاع موزاییک استاندارد مناسب طراحی می گردد.

اینگونه تابلوها با توجه به محل نصب، به صورت ذیل تقسیم بندی می شوند:

·          تابلوهای بالاسری: 

 

 

            پیش آگاهی

            انتخاب مسیر

      خروجی

 

·         تابلوهای کنارجاده ای

·         تابلوهای پرچمی

·         تابلوهای معرفی معابر در زیر پایه معلقی های نقاطع ها

·         تابلوهای تعیین شماره خروجی های بزرگراه ها

·         تابلوهای همگرا و واگرا

 تابلوهای کارگاهی

با توجه به وجود عملیات تعمیر و نگهداری راه ها و احتمال وقوع تصادفات در محل کارگاه های راهسازی به علت انحراف مسیر و کاهش سرعت خودروها، از تابلوهای هشداردهنده کارگاهی در محدوده کارگاه استفاده می شود.

 طراحی سازه های فلزی و پایه های ترافیکی معابر:

 تمامی تابلوهای ساخته شده  به منظور نصب در سطح شهر نیاز به پایه دارند که ابعاد و نوع پایه ها بر اساس ابعاد تابلو، نوع کاربری و محل نصب آن ها محاسبه شده و به دسته های زیر تقسیم بندی می گردد.

·         پایه تابلوهای راهنمایی و رانندگی


·         پایه تابلوهای کنارجاده ای و پرچمی    

 

- دروازه ای

- T شکل

- L شکل
 پایه های چراغ های راهنمایی

·        پایه های دوربین های نظارت تصویری

 طراحی فنداسیون  پایه های ترافیکی معابر


تعیین محل نصب علائم وتابلوها وتجهیزات ایمنی وترافیکی

مطالعات و طراحی علائم ایمنی پارکینگ ها:
به منظور افزایش ایمنی و کیفیت در بهره برداری و استفاده از فضای پارکینگ ها، این شرکت اقدام به تهیه طرح های ایمنی و جانمایی و نصب تابلوهای ترافیکی در محل پارکینگ ها می نماید.

مطالعات ، طراحی و اصلاح هندسی معابر:
 اتخاذ تدابیر لازم در طراحی تقاطع ها و جریان بندی و کانالیزه  کردن مسیرهای عبور و همچنین اصلاح قوسها و ساماندهی گذرگاههای عابر پیاده در سطح خیابانها با هدف تسهیل در تردد و عبور و مرور توسط طرحهای هندسی انجام می شود.

مطالعات و طراحی و ساماندهی ورودی و خروجی جایگاه های CNG :
با توجه به تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ای که قصد استفاده از جایگاه های CNG را دارند اقدام به طراحی و ساخت مسیرهای ورودی و خروجی جهت استفاده شهروندان می نماید.
شرکت مهندسی نیک اندیش اصفهان (وابسته به شهرداری اصفهان) درسال 1372 با هدف تولید تجهیزات وارائه خدمات تخصصی ترافیکی به منظور تجهیز معابر و خیابانهای شهربه ملزومات عبور ومرور به جهت تسهیل در امور حمل ونقل و ترافیک  شهرها و جاده ها تأسیس و آغاز به کار نموده فعالیت این شرکت به صورت تخصصی در زمینه تولید و ارائه خدمات (مشاوره – طراحی- نظارت واجرا ) تجهیزات و طرحهای حمل ونقل وترافیکی و موضوعات مرتبط می باشد .
هم اکنون  شرکت با پشتوانه علمی قوی کارشناسان و همچنین تجربه چندساله در زمینه های مختلف ترافیکی با تجهیز و تدارک خود به دانش فنی مفید و برجسته نیروهای تخصصی وکارآمد و فراهم آوری فضای مناسب  آمادگی کامل برآورده سازی نیازهای مختلف و متنوع کشور را در زمینه امورترافیک دارا می باشد .شرکت مهندسی نیک اندیش با استقرار و بکارگیری سیستم یکپارچه مدیریت کیفیتIMS در زمینه تهیه طرح ، تولید و اجرای تجهیزات و خدمات ترافیکی گام اساسی دیگری به سوی ارائه خدمات مطلوب و افزایش سطح کیفی خدمات و تولیدات دراین زمینه را برداشته و سعی بر هموارنمودن مسیر خدمت رسانی و ایجاد تعهد در قبال خدمات خود را نموده است.

دامنه فعالیتهای شرکت مهندسی نیک اندیش ازاین نیز فراتر رفته و آماده است تا هرگونه مأ موریتی را که شهرداری اصفهان به عنوان سهامدار عمده این شرکت( 99/9% سهام شرکت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد)برعهده آن بگذارد به انجام برساند دراین زمینه تأمین نیروی انسانی بعضی از سازمانها و ادارات وابسته تأمین تجهیزات تخصصی مراکز کنترل ترافیک ارائه خدمات آموزشی نظیر راه اندازی پارک کودکان ، چاپ . انتشار کتاب و جزوات ومرتبط با موضوعات ترافیکی ، هدایای آموزشی جهت کودکان و نوجوانان تهیه بروشورها و فیلمهای آموزشی ترافیک مجموعه های صوتی و تصویری در راستای ارتقاء سطح فرهنگ و ترافیک نیز از دیگی فعالیتها واقدامات این شرکت بوده است.

اطلاعیه های مهم

ثبت نام آگهی های استخدامی شرکت نیک اندیش کاملا رایگان است
ثبت نام آگهی های استخدامی شرکت نیک اندیش کاملا رایگان است
آگهی های استخدامی که در دیگر سایت ها با نام شرکت مهندسی نیک اندیش اصفهان منتشر می شوند دارای اعتبار نیستند
آگهی های استخدامی که در دیگر سایت ها با نام شرکت مهندسی نیک اندیش اصفهان منتشر می شوند دارای اعتبار نیستند
امکانات ما روی نقشه
فراهم شده در شرکت فنی مهندسی پویا پندار پیشرو
قدرت گـرفته از سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز:
کلیه حقوق اين پرتال به شرکت مهندسی نیک اندیش تعلق دارد
هر گونه کپی برداری بدون مجور منع قانونی دارد