ثبت نام آگهی های استخدامی شرکت نیک اندیش کاملا رایگان است
آگهی های استخدامی که در دیگر سایت ها با نام شرکت مهندسی نیک اندیش اصفهان منتشر می شوند دارای اعتبار نیستند
عناوین ویژه سایت
نظارت ، تعمیر و نگهداری بر پلهای مکانیزه

هر سیستمی برای بهبود عملکرد در تجهیزات نیاز به بازرسی و سرویس ادواری دارد، سرویس‌های ادواری پله برقی علاوه بر افزایش عمر مفید قطعات و کاهش هزینه‌ها موجب ارتقا امنیت و کاهش خرابی‌ها می‌گردد.

شرکت مهندسی نیک اندیش در این راستا نظارت بر سرویس‌های ماهانه پیمانکاران را برای پروژه‌های خود در نظر گرفته، در هر دوره تکنسین های شرکت موارد ذکر شده در برگه سرویس‌ها را طبق استانداردهای لازم بررسی کرده و توصیه‌های لازم جهت ماه آینده در برگه‌ها ذکر می‌گردد .

دستور العمل های شرکت مهندسی نیک اندیش جهت سیستم های سرویس و نگهداری برای کلیه پله های برقی پل های مکانیزه تهیه شده است و با آموزش دقیق آنها، سعی شده است خدمات سرویس و نگهداری در بهترین شرایط صورت گیرد. این دستورالعمل، علاوه بر روش های مدیریتی و کنترلی جهت انجام خدمات، شامل اسناد فنی طبقه بندی شده برای فعالیتهای نگهداری پیشگیرانه و همچنین دستورالعملهای تعمیراتی می باشد.

فعالیت های نگهداری پیشگیرانه در 4 محور :

· عملیات بازدید و کنترل (INSPECTION)

· نظافت(CLEANING)

· روغنکاری (LUBRICATION)

· تنظیمات (ADJUSTMENT)

تعریف شده است، که در تواتر های مختلف ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه برنامه ریزی می گردد.

سرویس پیشگیرانه برای هر ماه جهت هر دستگاه به تفکیک تاریخ انجام سرویس، از قبل برنامه ریزی شده و با نرم‌افزار مکانیزه، کلیه عملیات در زمان مشخص کنترل می گردد.

همچنین  با استفاده از دستگاه های اطلاع رسان هوشمند (دیتا لاگر) و بهره برداری از حداکثر امکانات آن، امر عیب یابی را ساده کرده و پرسنل نگهداری و تعمیرات به راحتی می توانند با استفاده از سیستم دیجیتالی اعلام خطا، نوع خرابی را به سرعت تشخیص داده و در کمترین زمان ممکن رفع نمایند.

باید با نظارت بر اجرای قوانین، الزامات و دستورات و نکات ایمنی در زمان نصب یا بازسازی دستگاه و سرویس و نگهداری پیوسته، منظم و علمی از بروز مشکلات جانی و خرابی های زیاد پیشگیری کرد. این بازدیدها درصد خرابی و حوادث دستگاه ها را به طور قابل توجهی کاهش می دهند. برای یک وسیله شخصی مثل ماشین قوانینی وجود دارد و حداکثر سالانه تحت عنوان معاینه ی فنی چک می شود.

نگهداری و سرویس دستگاه می بایست طبق استانداردهای جهانی به طور مستمر و منظم صورت پذیرد. اهمیت ایمنی آسانسور و پله برقی بدان حد است که به صورت مستقیم با جان انسان ها در ارتباط است و توجه به این مهم ایمنی و آسایش فراوانی را برای استفاده کنندگان به ارمغان خواهد آورد. روش آموزشی استاندارد شرکت مهندسی نیک اندیش روش آموزش مستمرContinuous Training  است. در این روش بحث آموزش همیشه جاری است و هیچگاه متوقف نمی شود حتی در صورت ضرورت یک دوره‌ی قابل تکرار خواهد بود .

و در نهایت جهت ارائه بهتر خدمات و استفاده از نظرات و پیشنهادات شهروندان اقدام به تهیه سامانه پیامکی به شماره 300013401341 نموده است.

 

 


دسترسی سریع به محتویات سایت
امکانات ما روی نقشه
فراهم شده در شرکت فنی مهندسی پویا پندار پیشرو
قدرت گـرفته از سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز:
کلیه حقوق اين پرتال به شرکت مهندسی نیک اندیش تعلق دارد
هر گونه کپی برداری بدون مجور منع قانونی دارد